Guestblogging

Sme otvorení rôznorodej spolupráci, vrátane guestwritingu (hosťovaných príspevkov). Ten berieme ako prostriedok pre autorov na zviditeľnenie sa, ale aj ako cestu pristredníctvom ktorej je možné osloviť a získať nové publikum aj pre už zavedené weby.

Majte preto prosím na pamäti, že guestwriting je v prvom rade cesta ako osloviť potencionálnych nových návštevníkov pre váš web.

Rozhodne nesúhlasíme s uverejňovaním hosťovaných príspevkov kvôli manipulácii s pozíciami vo vyhľadávačoch a z toho dôvodu neakceptujeme pri tejto forme spolupráce spätné odkazy v texte na vaše vlastné weby.

Priestor na ich zverejnenie ponúkame len na konci každého článku, v krátkom predstavení autora (známe aj ako BIO). Dané linky budú obsahovať atribút rel=”nofollow” – jedná sa teda vyslovene o cestu oslovenia nového publika (ak máte naopak záujem o reklamný článok na našom webe, ktorý spropaguje, či z recenzuje vaše služby, alebo produkty, prejdite do sekcie reklama na našom webe).

Pri rozhodovaní o zverejnení / nezverejnení hosťovaného príspevku berieme v úvahu hlavne:

  • kvalitu textu – nechceme tu žiadne nekvalitné hosťované príspevky, preto si vyhradzujeme právo odmietnuť daný text.
  • tematickosť – články ktoré sú témou mimo zameranie nášho webu, pre hosťovanie rovno odmietame.
  • ponúkanú protihodnotu – pokiaľ váš obsah nie je excelentnej kvality a článok nemá silný potenciál na privedenie návštevnosti, vyžadujeme aj inú protihodnotu, napríklad vo forme priestoru na vašom webe (kľudne taktiež vo forme hosťovaného príspevku).

Pokiaľ vyššie spomínané spĺňate a máte záujem publikovať u nás článok, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára v sekcii kontakt.

Pridaj komentár